Szkolenia

szkolenia dla kobietSzkolenia dla kobiet

24 maja 2018

Zapraszamy na szkolenie „Przedsiębiorcza mama – jak z sukcesem założyć firmę?”

Jesteś kobieta a zarazem mamą. Od jakiegoś czasu masz w głowie nową wizję siebie i swojej drogi zawodowej – założyć własną firmę. Chcesz łączyć bycie mamą z rozwojem kariery zawodowej. Chcesz rozwinąć pasję jednocześnie zarabiając na niej. To marzenie może się spełnić, jeśli podejmiesz ryzyko i staniesz się przedsiębiorczą kobietą. Gdy zaczniesz wdrażać w życie to, co do tej pory było jedynie marzeniem, zobaczysz, że życie stoi przed Tobą otworem. Jak tego dokonać? Przyjdź na nasze szkolenie i przekonaj się, że to wcale nie takie trudne.
Szkolenie „Przedsiębiorcza mama – Jak z sukcesem otworzyć firmę?” jest dedykowane kobietom, mamom, które powoli dojrzewają do założenia własnej firmy, stoją na rozdrożu i zadają sobie pytanie – powrót do obecnej pracy czy własna działalność lub szukają nowej drogi zawodowej.

Tematy poruszane na szkoleniu:

– Przedsiębiorcza mama
– Chcę założyć firmę – od marzeń do realizacji planów
– Skąd pozyskać pieniądze na otwarcie firmy,
– Plusy i minusy działalności gospodarczej,
– Jakie dokumenty wypełnić aby otworzyć firmę,
– Gdzie się udać, aby założyć firmę,
– RODO ogólne zasady
– ZUS i Urząd Skarbowy w firmie
– Inne formy działalności
– Marketing i reklama
– Identyfikacja wizualna
– Jak pozyskać klienta?

Motywacja, wsparcie, miła atmosfera, pozytywne nastawienie, nowe kontakty.

Otwórzmy się na siebie i swoją kobieca siłę! Nauczmy się czegoś nowego! Podzielmy się doświadczeniem! Zacznijmy spełniać swoje marzenia!

Serdecznie zapraszamy na szkolenie 24 maja o 9 w Centrum Warszawy.

Kontakt: biuro@okoloporodowo.pl lub tel 604204750
Koszt szkolenia – 129 zł/osoba
Ilość godzin – 8 godzin
Materiały – bogaty materiał na płycie CD

Zapewniamy kawę, herbatę oraz zimne napoje i słodkie przekąski
obiad uczestniczki zapewniają sobie we własnym zakresie
Ilość miejsc ograniczona – nasze szkolenia słyną z kameralnej atmosfery sprzyjającej zdobywaniu wiedzy i praktyki.

Prowadzące:

Katarzyna Szmurło – założycielka i właścicielka Okołoporodowo Mobilnego Centrum Edukacji, trenerka, mediator, Certyfikowany Promotor Karmienia Piersią, doula, Instruktor Szkoły Rodzenia, przedsiębiorcza mama i żona

Lidia Kinga Gosk, pedagog specjalny, logopeda, familiolog, nauczyciel, szkoleniowiec. Założycielka i właściciel prywatnej Poradni Logopedyczno-Pedagogicznej LOGOSK w Warszawie. Prowadzi szkolenia dla różnych grup społecznych m.in. nauczycieli, studentów, rodziców w szkole rodzenia. Specjalizuje się w psychopedagogice dzieci i młodzieży oraz kształceniu dorosłych. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, podróżniczka, interesuje się sportem i literaturą.

Szkolenia dla osób wspierających kobiety w okresie okołoporodowym

Przygotowujemy i szkolimy osoby wspierające na co dzień kobiety w okresie okołoporodowym. Szkolenia organizujemy na terenie całego kraju po zebraniu się grupy osób.

 

 

Szkolenia zakończone

JAK WSPIERAĆ W LAKTACJI?

 

Wyłączne karmienie piersią do minimum 6 miesiąca życia dziecka jest zalecane przez wiele światowych organizacji. W pierwszych dobach życia większość urodzonych dzieci (98%) karmiona jest piersią. Niestety z każdym kolejnym miesiącem wskaźnik ten jednak szybko spada. Doświadczenia początkowe, brak wsparcia i brak podstawowej wiedzy o karmieniu piersią powoduje szybką rezygnację z podawania mleka z piersi na rzecz sztucznej mieszanki.
Pracując z kobietami w okresie okołoporodowym i w okresie laktacji często jesteś proszona o edukację i wsparcie w zakresie karmienia piersią. Wiedza, którą przekażesz i wsparcie, które
oferujesz powinno być oparte na rzetelnych informacjach. Podstawowa wiedza z zakresu
niemedycznego wsparcia w laktacji być może przyczyni się do pozytywnej zmiany statystyk pokazujących niski odsetek dzieci karmionych piersią.

DLA KOGO TO SZKOLENIE?

Intensywne szkolenie skierowane jest do osób pracujących z kobietami w okresie okołoporodowym – doul, instruktorów szkół rodzenia, oraz innych zawodów związanych z bezpośrednim wsparciem w tym szczególnym okresie, do osób,   które chcą zdobyć podstawowe informacje jak wspierać w laktacji, zarówno w okresie ciąży, chwilę po porodzie jak i w okresie późniejszym, jak również jak przygotować tatę do wsparcia w tym szczególnym okresie jakim jest laktacja.

Nasze szkolenie sprawi, iż twój warsztat pracy powiększy się o nową wiedzę i umiejętności.

Szkolenie trwa 8 godzin.

Dużo praktyki, teorii, nowej, aktualnej wiedzy.

 

Dwie prowadzące:

KATARZYNA SZMURŁO – założycielka Okołoporodowo Mobilne Centrum Edukacji, doula (członkini
Stowarzyszenia Doula w Polsce), Promotor Karmienia Piersią (tytuł uzyskany w Centrum Nauki o Laktacji) oraz Instruktor Aktywnej Szkoły Rodzenia ( Dyplom Fundacji Rodzić po Ludzku), certyfikowany trener. Prowadzi zajęcia w Mobilnej Szkole Rodzenia przygotowując kobiety do porodu, karmienia piersią oraz wczesnego macierzyństwa, prowadzi zajęcia z relaksacji w ciąży, wspiera kobiety w okresie laktacji. Prywatnie żona i mama dwóch  córek.

ALEKSANDRA KULKA – tyflopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej , dyplomowany Promotor Karmienia Piersią (CNoL) oraz doula (Stowarzyszenie Doula w Polsce), organizator wielu warsztatów dla mam w zakresie karmienia  piersią.  Wspiera mamy i rodziny szczególnie w zakresie laktacji oraz w okresie ciąży, porodu i połogu. Organizatorka wielu warsztatów o tematyce laktacyjnej. Prowadzi indywidualne przygotowania do karmienia piersią oraz wczesnego macierzyństwa. Prywatnie szczęśliwa zona i mama dwóch córek długo karmionych piersią.

W trakcie szkolenia zapewniamy przerwy kawowe i słodkie przekąski.
Dojazd, obiad i nocleg uczestniczki zapewniają we własnym zakresie.

KIEDY I GDZIE?

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: 14.04.2018
Cena szkolenia: 199 zł
Zapisy: biuro@okoloporodowo.pl

RABAT:

Zapisując się na szkolenie do dnia 26 marca 2018 r uczestnik płaci TYLKO 179 zł.

Ta kwota musi być uregulowana do dnia 30 marca 2018 r

 

Szkolenia dla kobiet, tematy:

  • Niemedyczne wsparcie w laktacji
  • Sześć tygodni dla mamy czyli oblicza połogu
  • Etyka douli na sali porodowej czyli jak stworzyć wizerunek idealnej douli
  • Jak mądrze wspierać w okresie okołoporodowym
  • Podstawy pracy douli na początku działalności
  • Komunikacja i wystąpienia publiczne w pracy douli

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE KTÓRE CIĘ INTERESUJE.

Podziel się ze znajomymi